Hakkımızda

Akteks Tekstil 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyacanını duyar. Kendi bünyesinde 12 adet jakar, 6 adet armüllü tezgahları ile aylık 100 ton üretim kapasitesine sahiptir. Pamuk ve bambu ipliğinden havlu, bornoz, plaj havlusu, peştemal ve değişik ürün grubları ile farklı tasarım ve dokusuyla geniş bir koleksiyona sahip olan firmamız yüksek standartlarda kaliteli, tüketici memnuniyetinin ön planda tutulduğu üretim anlayışımızla kullanım konforu sunabilen ve bu prensip doğrultusunda sektörde öncü konuma gelmiş bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

Akteks Tekstil, yurtiçi müşteri portföyünün yanısıra, başta Rusya, Azerbaycan, Ukrayna, Kazakistan, Gürcistan, Romanya, Ermenistan , Moldova ,Suudi Arabistan, Kuveyt, Bahreyn, Umman, Irak, vb Ülkeler olmak üzere ürünlerini yurtdışına da ihraç etmektedir.


Patek Philippe Replica Watches Richard Mille Replica Rolex Replica Watches Breitling Replica Watches Vacheron Constantin Replica Rolex DateJust Replica Rolex Day-Date Replica Rolex Cosmograph Daytona Replica Rolex Milgauss Replica Replica Rolex GMT-Master II swiss replica watches

Whatsapp Destek

Muhammet AKKÜREK

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?